Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Valve solenoid

Modeli HVD i sistemit ftohës HONGSEN valvula solenoid


Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HVD
Sasia minimale Rendit:100PCS
Details paketimit:kuti HONGSEN
Koha për dorëzim:45 DITË PAS DEPOZITIMIT
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:200,000PCS / MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Modeli HVD valvula solenoid është një tip dy herë i hapur solenoid valvula, e cila është e zbatueshme për rrjedhën me një drejtim

● Valvula solenoide e modelit HVD përdoret në tubacionet e lëngut, thithjes së ajrit dhe avullit të nxehtë të pajisjeve të ftohjes, ruajtjes së ftohtë dhe ajrit të kondicionuar

● Valvula solenoide e modelit HVD mund të furnizohet tërësisht ose e ndarë, që do të thotë se trupi i valvulës dhe spiralja mund të furnizohen veçmas

karakteristika

● Spiralja e pronarit ka performancë perfekte të papërshkueshme nga uji (IP65)

● Duke përdorur material të ri, ka performancë në aplikim në temperatura të larta dhe të ulëta

● Fuqia e lartë 24 W solenoid spiralja ka aftësi të lartë për të hapur valvulën

● Shpejtësia e lartë e rrjedhës sigurohet nga një goditje e madhe pistoni

● Bobina të ndryshme solenoid AC dhe DC janë të disponueshme për zgjedhje

● 1-5/8 inç është madhësia maksimale e lidhjes së salduar

Parametrat teknike
Ftohës të aplikueshëmHCFC, HFC dhe vaj lubrifikant me viskozitet mesatar≤2°E
Temperatura mesatare e aplikueshme-30 ℃ ~ + 105 ℃
Aplikimi Temperatura e ambientit të spirales-40 ℃ ~ + 65 ℃
Tensioni standard i spiralesAC380V, 220V, 110V, 24V/50, 60Hz, DC12V
Luhatja e lejueshme e tensionit për spiralen+10%~-15%
Lidhja e spiralesLidhës standard i futjes me 3 tela
Përzgjedhja e modelit

imazh

APLIKIMET

● Përdoret në tubacionet e lëngut, gazit thithës ose ajrit të nxehtë në njësitë e ngrirjes, ruajtjes së ftohtë dhe kondicionerit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë