Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Valve solenoid

Modeli HV i sistemit ftohës HONGSEN valvula solenoid


Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HV
Sasia minimale Rendit:100PCS
Details paketimit:kuti HONGSEN
Koha për dorëzim:45 DITË PAS DEPOZITIMIT
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:200,000PCS / MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Seria Model 10 valvula solenoid është një tip i hapur ose dy herë i hapur solenoid valvula të jetë e përshtatshme për rrjedhjen e njëanshme

● Valvula e serisë së modelit 10 përdoret në tubacionet e lëngut, thithjes së ajrit dhe avullit të nxehtë të ambienteve të ftohjes, ruajtjes së ftohtë dhe ajrit të kondicionuar

● Valvula solenoid model 10 ka vulosje perfekte në sediljen e saj të valvulës dhe në pjesën e mbylljes

● Bobina e tensioneve të ndryshme është e disponueshme për valvulën solenoide të modelit SV me një trup universal të valvulës

● Valvula solenoide e modelit 10 mund të furnizohet e plotë ose e ndarë, që do të thotë se trupi i valvulës dhe spiralja mund të furnizohen veçmas

karakteristika

● Vetëm lloji NC valvula solenoid është në dispozicion

● Bobinat e furnizimit me energji të ndryshme janë të disponueshme për zgjedhje

● Për 9W solenoid, MOPD është deri në 2.5MPa

● Për valvulën solenoide të tipit shtrëngues, është e thjeshtë dhe duhet vetëm një kaçavidë në instalim

● Është i përshtatshëm për aplikime të ndryshme në njësitë e ngrirjes, ruajtjes së ftohtë dhe kondicionerëve

● Bobina e mbyllur ka një jetë të gjatë shërbimi dhe mund të përdoret në rrethana të pafavorshme

Parametrat teknike
Ftohës të aplikueshëmHCFC, HFC dhe vaj lubrifikant me viskozitet mesatar≤2°E
Temperatura mesatare e aplikueshme-30 ℃ ~ + 105 ℃
Aplikimi Temperatura e ambientit të spirales-40 ℃ ~ + 65 ℃
Tensioni standard i spiralesAC380V, 220V, 110V, 24V/50, 60Hz, DC12V
Luhatja e lejueshme e tensionit për spiralen+10%~-15%
Lidhja e spiralesLidhës standard i futjes me 3 tela
Përzgjedhja e modelit

imazh

APLIKIMET

● Përdoret në tubacionet e lëngut, gazit thithës ose ajrit të nxehtë në njësitë e ngrirjes, ruajtjes së ftohtë dhe kondicionerit

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë