Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Mirë se vini në Hongsen
Mirë se vini në Hongsen

HONGSEN MAKINERIA CO, LTD

Është themeluar në vitin 1992, e cila i kushtohet R&D dhe prodhimin e valvulave të ndryshme në sistemin e ftohjes dhe ajrit të kondicionuar. Në dhjetëra vitet e fundit, stafet e Hongsen Machinery i përmbahen me këmbëngulje hapjes, vazhdojnë të ecin përpara dhe nuk kënaqen kurrë me arritjet e tyre. Ata insistojnë në teknologjinë e re dhe të lartë si udhërrëfyes në zhvillim dhe ndjekin rrugën e zhvillimit të qëndrueshëm me produktivitet të lartë dhe efikasitet cilësor. Hongsen Machinery mbulon një sipërfaqe prej 50,000 metrash katrorë. Ka mbi 400 staf dhe punëtorë, duke përfshirë një ekip specialiteti prej dhjetë teknikësh. Makineri Hongsen ka një .........

Lexo më shumë
SHOQËRI PËR FRORIJE TË SIGURTË
NA KONTAKTONI
PRODUKTE

PRODUKTET e nxehta

 • Produkte të reja
 • Pjesët e sistemit të ftohjes
 • Mjetet e shërbimit të ftohjes
 • HONGSEN Testues presioni i grupit dixhital të matësit të kolektorit për ajrin e kondicionuar në 93 lloje të ftohësve HS-370-A

  HONGSEN Testues presioni i grupit dixhital të matësit të kolektorit për ajrin e kondicionuar në 93 lloje të ftohësve HS-370-A

 • HONGSEN eleminator i amortizatorit të dridhjeve të ftohjes Çertifikimi VAF UL

  HONGSEN eleminator i amortizatorit të dridhjeve të ftohjes Çertifikimi VAF UL

 • HONGSEN Valvula e zgjerimit termik për sistemin e ftohjes

  HONGSEN Valvula e zgjerimit termik për sistemin e ftohjes

 • Valvula solenoide e tipit pistoni të serisë HVP të ftohjes HONGSEN

  Valvula solenoide e tipit pistoni të serisë HVP të ftohjes HONGSEN

 • Valvula solenoidale e tipit pistoni të serisë HVD të ftohjes HONGSEN

  Valvula solenoidale e tipit pistoni të serisë HVD të ftohjes HONGSEN

 • Seria HVK e ftohjes HONGSEN JO Valvula solenoidale e tipit normal të hapur

  Seria HVK e ftohjes HONGSEN JO Valvula solenoidale e tipit normal të hapur

 • Valvula solenoid e serisë HONGSEN Frigorifer 10

  Valvula solenoid e serisë HONGSEN Frigorifer 10

 • HONGSEN R134a Përshtatës me bashkim të shpejtë të ajrit të kondicionuar tunxh

  HONGSEN R134a Përshtatës me bashkim të shpejtë të ajrit të kondicionuar tunxh

 • Bashkues i shpejtë HONGSEN R1234YF vetë-kyçës për ftohje automatike me përshtatës

  Bashkues i shpejtë HONGSEN R1234YF vetë-kyçës për ftohje automatike me përshtatës

 • Bashkues i shpejtë manual HONGSEN R134a për ftohje automatike 1/4SAE

  Bashkues i shpejtë manual HONGSEN R134a për ftohje automatike 1/4SAE

 • HONGSEN 1/4SAE R744 CO2 Struktura e vetëmbylljes anësore të lartë dhe të ulët bashkues i shpejtë i rregullueshëm HS-MH-R744

  HONGSEN 1/4SAE R744 CO2 Struktura e vetëmbylljes anësore të lartë dhe të ulët bashkues i shpejtë i rregullueshëm HS-MH-R744

 • HONGSEN Testues i presionit të ulët me matës të njëanshëm të presionit të vetëm për R32 R410A HS-468AL

  HONGSEN Testues i presionit të ulët me matës të njëanshëm të presionit të vetëm për R32 R410A HS-468AL

 • Bashkues i shpejtë manual HONGSEN R134a për ftohje automatike

  Bashkues i shpejtë manual HONGSEN R134a për ftohje automatike

Advantage

Pse të zgjidhni na?

Pse të zgjidhni na?
Mbështetja e markës
Mbështetja e markës

Mbi 40 shpërndarës globalë

Mbështetja e Cilësisë
Mbështetja e Cilësisë

Ekipi i plotë i kontrollit të cilësisë me certifikim ISO9001

Mbeshtetje teknike
Mbeshtetje teknike

30-vjeçare e specializuar në prodhimin e kontrolleve dhe veglave të ftohjes

Mbështetje për dorëzim
Mbështetje për dorëzim

Stoku i disponueshëm me kapacitet të madh prodhimi

Mbështetje për R&D
Mbështetje për R&D

Zhvillimi i produkteve të reja çdo vit

Pas mbështetjes së shërbimit
Pas mbështetjes së shërbimit

Inxhinierët profesionistë të shitjeve ofrojnë zgjidhje për sistemet e ftohjes

certifikatë

NDERIN TONA

Me qëllimin e "të orientuar drejt besimit të mirë dhe klientit më të lartë", Hongsen Machinery ka kaluar certifikimin e produkteve CQC, CE, UL si dhe certifikimin e sistemit të cilësisë ISO 9001, ISO14001.

Nderi ynë
Nderi ynë
Nderi ynë
Nderi ynë
Nderi ynë
Nderi ynë
Nderi ynë
Mirë se vini në Hongsen

SHKALLA E HONGSEN

Lajme

FIDËT E LAJMEVE

HONGSEN, shihemi në NINGBO!
10tetor
Lajme
HONGSEN, shihemi në NINGBO!

Ekspozita Ndërkombëtare e Kondicionimit, Ngrohjes, Ventilimit, Ftohjes dhe Zinxhirit të Ftohtë në Kinë (RACC NingBo 2023) do të mbahet nga 25 deri më 27 tetor në Qendrën e Ekspozitës Ndërkombëtare të Konventës Ningbo, dhe kompania Hongsen do të marrë pjesë gjithashtu si një...

Lexo më shumë
ZHEJIANG HONGSEN Machinery Co., Ltd nderohet me " SKEMA E MADE ZHEJIANG"
16Gusht
Lajme
ZHEJIANG HONGSEN Machinery Co., Ltd nderohet me " SKEMA E MADE ZHEJIANG"

Për të qenë një staf i respektueshëm, për të qenë një ndërmarrje e respektuar, HONGSEN është gjithmonë në rrugën e përparimit...

Lexo më shumë
Sillni një prekje freskie për familjen HONGSEN
22korrik
Lajme
Sillni një prekje freskie për familjen HONGSEN

Që nga korriku, temperatura është rritur vazhdimisht. Përballë verës së nxehtë, Hongsen Machinery i ka kushtuar gjithmonë vëmendje shëndetit dhe komoditetit të punonjësve. Për t'i lejuar punonjësit të kalojnë një verë të freskët, ne kemi mbajtur posaçërisht një deliv veror...

Lexo më shumë
Makineri Hongsen mori shumë vëmendje në Ekspozitën e Ftohjes në Kinë
10prill
Lajme
Makineri Hongsen mori shumë vëmendje në Ekspozitën e Ftohjes në Kinë

9-11 Prill 2023, Ekspozita e Ftohjes në Kinë e mbajtur në Qendrën e Ekspozitës së Re Ndërkombëtare të Shangait përfundoi me sukses. Si ekspozues, Hongsen ka marrë vëmendje të gjerë nga klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit.
 ...

Lexo më shumë
Duke kërcyer zhvillimin, themeli është te njerëzit!
28E marte
Lajme
Duke kërcyer zhvillimin, themeli është te njerëzit!

Për të njohur përsosmërinë dhe për të dhënë një shembull, Hongsen mbajti "Konferencën e Përmbledhjes dhe Lavdërimit të Punës 2022" në selinë qendrore më 28 mars 2023. Drejtuesit e departamenteve të Hongsen përmblodhën punën e vitit 2022 dhe planifikuan punën ...

Lexo më shumë
Përfundoi me sukses CR i 33-të (FRIGIMI KINA)!
27Shkurt
Lajme
Përfundoi me sukses CR i 33-të (FRIGIMI KINA)!

Me konceptin e "shoqërimit për ftohje të sigurisë", Hongsen, si gjithmonë, do të ofrojë shërbime me cilësi të lartë në kërkim dhe zhvillim, dizajn, prodhim, prodhim, shitje, pas shitjes dhe lidhje të tjera për të krijuar një lartësi të re. ..

Lexo më shumë
PRODUKTET E REJA TË LANCHED-Seria CO2 Produkte
27Shkurt
Lajme
PRODUKTET E REJA TË LANCHED-Seria CO2 Produkte

Pas kërkimeve dhe përpjekjeve të vazhdueshme të ekipit teknik, koordinimit të lartë të departamentit të prodhimit, departamentit të blerjeve, departamentit të cilësisë dhe departamenteve të tjera, produktet e Serisë HONGSEN CO2 prodhohen zyrtarisht në prodhim masiv!Lexo më shumë

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë