Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Zorrë metalike e valëzuar rezistente ndaj dridhjeve

Ftohje çeliku inox HONGSEN eliminues i dridhjeve


Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:FVA
Sasia minimale Rendit:100PCS
Details paketimit:kuti HONGSEN
Koha për dorëzim:45 DITË PAS DEPOZITIMIT
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:10,000PCS / MUAJ
HETIM
Përshkrim

Lloji VAF eliminues i dridhjeve është projektuar për t'u montuar në sistemin e ftohjes ose ajrit të kondicionuar për të ulur dridhjet nga kompresorët

karakteristika

● Mbështetësit e tubave të valëzuar SUS316L me rezistencë të lartë ndaj korrozionit

● Saldimi me hark Trinity Argon i mëngës së telit, lidhësit të tubit dhe unazës shtrënguese bën që eliminues i dridhjeve më të fortë dhe më të sigurt

● Rezistencë perfekte ndaj dridhjeve dhe kompensim i mirë për zhvendosjen e nxehtësisë

●Brazimi i furrës midis lidhësit dhe tubit të valëzuar siguron cilësi të qëndrueshme saldimi

● Gama e gjerë e aplikimit (mund të miratohet edhe në ajër të kondicionuar të automobilave)

● Është vërtetuar nga UL

Parametrat teknike
Ftohës të aplikueshëmHCFC/HFC
Temperatura mesatare e aplikueshme-40 ℃ ~ + 150 ℃
Presioni maksimal i provës1.5 koha e MWP
Përzgjedhja e modelit

企业 微 信 截图 _16906193767470

APLIKIMET

● Përdoret në sistemin e gjendjes për të ulur dridhjet

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë