Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Valvula termalstatike e zgjerimit

HONGSEN Valvula e zgjerimit termik për sistemin e ftohjes


Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:TH
Sasia minimale Rendit:100PCS
Details paketimit:kuti HONGSEN
Koha për dorëzim:45 DITË PAS DEPOZITIMIT
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:10,000PCS / MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Lloji T valvula e zgjerimit është një valvul zgjerimi termostatik i ri me element valvul të zëvendësueshëm

● Valvula e zgjerimit të tipit T është veçanërisht e përshtatshme për furnizimin me ftohës të lëngshëm në avullues të tipit të thatë

● Valvula e zgjerimit të tipit T ka autokontroll duke rregulluar shkallën e mbinxehjes së ftohësit

karakteristika

● Shtrirje e madhe e temperaturës së avullimit

● Të jetë në gjendje të ofrojë funksionin MOP në mënyrë që të mos dëmtojë motorin e kompresorit për shkak të presionit të tepërt të avullimit

● Të ketë dy forma barazuesi të brendshëm dhe të jashtëm, të jetë në gjendje të heqë në mënyrë efektive ndikimin e shkaktuar nga humbja e presionit të avulluesit

● Të ketë strukturën e membranës me patentë shpikjeje, të përmirësojë shumë performancën e punës në temperaturë të ulët

● Kapaku miraton një strukturë mbyllëse dytësore për të reduktuar përqindjen e rrjedhjeve të jashtme

● Me vrimë filtrimi, ruajtje të përshtatshme, përputhje dhe mirëmbajtje
● Mbështjellësi i temperaturës ka teknologji të përzier karikimi në mënyrë që të ketë tiparin e shkallës së mbinxehjes brenda të gjithë intervalit të temperaturës së avullimit

Parametrat teknike
Ftohës të aplikueshëmR22/R407C, R134a, R404A
Temperatura mesatare e aplikueshmeR22/R407C: -40℃~+10℃ R134a: -30℃~+10℃ R404A: -40℃~+10℃
Kapaciteti normal2.5KW~15.5KW, 1.8KW~10.5KW, 1.6KW~9.1KW
Gama e rregullueshme e mbinxehjes2 ℃ ~ 8 ℃
Ex-Works ngrohje statike e rregullueshme3.5 ℃
Presioni maksimal i punës2.8MPa
Presioni maksimal i testimit3.2MPa
Përzgjedhja e modelit

pik-3

pik-4

APLIKIMET

● Përdoret për rregullimin e sasisë së furnizimit të ftohësit të lëngshëm në avull

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë