Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Seria e matësve të shumëfishtë

HONGSEN Presioni i vetëm në një drejtim matës i shumëfishtë testues i presionit të lartë për R32 R410A HS-468AH


Vendi i origjinës:PROVINCA ZHEJIANG, KINË
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HS-468AL
Sasia minimale Rendit:100SETS
Details paketimit:Kutia e ngjyrave
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:10000 SETE/MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Dizajn me njehsor, ekonomik dhe praktik

● Dorezë e butë dhe e rehatshme alumini

● Kuti letre ekonomike dhe praktike

Parametrat teknike
Njësia e presionitPsi, bar
Temp. njësi
diametër80 mm (3-1/8'')
antipiretikR32 R410A
paketëKuti letre
APLIKIMET

● Matni presionin aktual të sistemit të ftohjes, të dhënat e presionit të fazave të ndryshme të sistemit të ftohjes, diagnostikoni dështimin e sistemit të ftohjes dhe mbushni ftohësin në sistem

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë