Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Seria e bashkuesve të shpejtë

HONGSEN 1/4SAE R744 CO2 Struktura e vetëkyçjes anësore të lartë dhe të ulët e rregullueshme bashkues i shpejtë HS-MH-R744


Vendi i origjinës:PROVINCA ZHEJIANG, KINË
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HS-MH-R744
Sasia minimale Rendit:100SETS
Details paketimit:Flluske
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:5000 SETE/MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Plotësoni standardin J639

● Vetë-kyçja, struktura, mbrojtja e mjedisit dhe e besueshme

● Hapje e rregullueshme, mbushje e saktë

● Struktura e trupit të valvulës me një pjesë, rezistencë ndaj presionit ultra të lartë

● Presioni i shpërthimit ≥8700 Psi (60 MPa)

karakteristika

● Plotësoni standardin J639

● Vetë-kyçja, struktura, mbrojtja e mjedisit dhe e besueshme

● Hapje e rregullueshme, mbushje e saktë

● Struktura e trupit të valvulës me një pjesë, rezistencë ndaj presionit ultra të lartë

● Presioni i shpërthimit ≥8700 Psi (60 MPa)

Parametrat teknike
antipiretikR744 (CO2)
Lidhje1/4 SAE
TipiLloji manual
VërejtjeAna e lartë, ana e ulët
APLIKIMET

● Lidhni zorrën e karikimit dhe sistemin AC, mund ta bëjë më të lehtë ngarkimin e ftohësve.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë