Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Seria e bashkuesve të shpejtë

HONGSEN R1234yf Bashkues i shpejtë Connector


Vendi i origjinës:PROVINCA ZHEJIANG, KINË
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HS-MH-1234
Sasia minimale Rendit:100SETS
Details paketimit:Flluske
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:50000 SETE/MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Plotësoni standardin J639

● Hapje e rregullueshme, mbushje e saktë

● Struktura Self Lock

karakteristika

● Plotësoni standardin J639

● Hapje e rregullueshme, mbushje e saktë

Parametrat teknike
antipiretikR1234yf
LidhjeM12 * 1.5
TipiStruktura e vetëmbylljes
VërejtjeAna e lartë, ana e ulët
APLIKIMET

● Lidhni zorrën e karikimit dhe sistemin AC, mund ta bëjë më të lehtë ngarkimin e ftohësve.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë