Na dërgoni me postë elektronike:[email mbrojtur]

Orari i Shërbimit:24HOURS

Të gjitha kategoritë
Seria e matësve të shumëfishtë

HONGSEN Dixhital grup matës i shumëfishtë testues presioni për klimatizimin në 93 lloje ftohësash HS-370-A


Vendi i origjinës:PROVINCA ZHEJIANG, KINË
Brand Name:HONGSEN
Numri Modeli:HS-370-A
Sasia minimale Rendit:10SETS
Details paketimit:KASTE PLASTIKE
Kushtet e pagesës:TT, LC
Aftësia furnizimit:5000 SETE/MUAJ
HETIM
Përshkrim

● Mund të përdoret në 93 lloje ftohësash

● Doreza e strukturës së valvulës së topit, vetëm me rrotullim 90 gradë mund të realizojë hapjen/mbylljen e plotë

● Me aksesorë të plotë për të plotësuar nevojat tuaja

karakteristika

● Plastika inxhinierike me rezistencë të lartë të aplikuar për strehimin, e bën atë të fortë dhe të fortë

● Dizajn fleksibël i dorezës silikoni që nuk rrëshqet, i rehatshëm për t'u mbajtur

● Njësi për marrjen e të dhënave me saktësi të lartë, e qëndrueshme dhe e saktë

● Dizajni i dritës së prapme, i lehtë për t'u përdorur në dritë të ulët

● Elektronikë me mikrofuqi, për të zgjatur jetëgjatësinë e baterisë

● Të integruara 93 lloje të bazës së të dhënave të ftohësit, parametra të plotë

Parametrat teknike
Njësia e presionitKpa, MPa, bar, inHg, Psi
Njësia e presionit0Kpa ~ 6000Kpa
Saktësi±0.5%(FS)+5dgt
Kufiri i presionit të mbingarkesës10000 Kpa (10 MPa, 100 bar)
Varg temperatura-40℃~150°F(-40°F~302°F)
Njësia e vakumitKpa, MPa, bar, inHg, Psi
APLIKIMET

● Matni presionin aktual të sistemit të ftohjes, të dhënat e presionit të fazave të ndryshme të sistemit të ftohjes, matni shkallën e super ngrohjes dhe mbi ftohjes, diagnostikoni dështimin e sistemit të ftohjes dhe mbushni ftohësin në sistem.

Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!

hetim

Kategoritë e nxehta

NËNSHKRIMI NË BULETIN

ABONOHUNëse keni ndonjë pyetje, mund të lini emailin tuaj dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë